İnsanların can ve mal güvenliğini emanet ettiği kapalı devre izleme sistemi yani Adana Güvenlik Kamerası sistemleri 24 saat boyunca kesintisiz olarak gözlem ve kayıt yapan kamera sistemleridir. Kapalı devre güvenlik kamerası genellikle tesis çevre izleme, iş yerlerinde güvenlik kamera izleme sistemleri, ev kamera sistemleri, fabrikalarda güvenlik kamera sistemleri olarak kullanılır. Ayrıca KYGS mobese sistemleri olarak da şehir izleme sistemleri olarak da kullanımı vardır.

Adana Güvenlik Kamerası

Adana Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri birçok ekipmandan oluşur. Bunlar sabit kameralar, speed dome kameralar, dome kameralar, IR gece görüş kameraları ve zoom kameralar olarak birçok işlevselliği farklı olan kameralara sistemlerinden oluşur. Güvenlik kamera sistemlerinin ana ögelerinden olan dijital kayıt cihazları, görüntülerin izlenebilmesi için monütörlerden oluşur ve kameralarından gelen sinyal, kayıt cihazı sistemine kayıt edilmesi sağlanmış olur. Dijital kayıt cihazlarının özellikleri ise kaydetme, geri izleme, kayıt dilen görüntülerin dışa aktarımının sağlanması için USB ara birimi ve DVD yazıcıya sahip olabilmesidir. Ayrıca güvenlik kamera sistemlerinde kullanılan lensler özellikle uzak yerlerin izlenmesinde görüntü kalitesini arttırdığı gibi geniş bir alanı izleme imkânı da sunar. Güvenlik kameralarına sonradan eklenebilen mikrofon ile görüntü kaydının yanı sıra ses kaydı olanağı da sağlamış olur.

Adana Güvenlik Sistemleri

Adana Alarm Sistemleri

İç ve dış mekânların ve çevre güvenliğini sağlanmasında güvenlik kameralarının önemli olduğu kadar alarm sistemleri de oldukça işlevsel ve önemlidir. Alarm sistemleri kablosuz ve kablolu olarak projelendirilmesi yapılabilen sistemlerdir. Kullanıcının isteğine ve ihtiyacına bağlı olarak güvenlik kamerası ve alarm sistemleri bütün bir yapıya sahip olarak projelendirilmesi yapılabilir. Alarm sistemleri özelliklerine göre farklı çalışma prensiplerine sahiptir. Kullanılacak her alanın durumuna göre özelleştirilmiş bir alarm sistemi kurulabildiği gibi bu sistem algılamaya yönelik farklı sensörler ile çalışması da sağlanabilir. Ancak temelde amaç aynıdır. Öncelikle sensörler sayesinde yangın, hırsızlık, gaz kaçağı durum algılanır ve gelen sinyallerin alarm sinyaline dönüşmesi sağlanır ve duruma göre alarm izleme merkezine sinyal göndererek, siren çalması ile birlikte alarm harekete geçer.


Son 6 Blog Yazısı

Küçükçekmece Güvenlik Kamerası
Küçükçekmece Güvenlik Kamerası

Küçükçekmece güvenlik kamerası ile başta suç olayları olmak üzere, birçok sıra dışı olayı hem aydınlatmak...

Tarih : 19.4.2018 13:22:21
Avcılar Güvenlik Kamerası
Avcılar Güvenlik Kamerası

Bu korkulardan uzaklaşmak adına güvenlik tedbirleri satış firması olan avcılar güvenlik kamerası alanında en iyi...

Tarih : 18.4.2018 11:47:39
Üsküdar Güvenlik Kamerası
Üsküdar Güvenlik Kamerası

Üsküdar Güvenlik kamerası sizin için en uygun cihaz olarak ihtiyaçlarınıza karşılık verecek nitelikleri taşımaktadır.

Tarih : 17.4.2018 13:07:34
Şile Güvenlik Kamerası
Şile Güvenlik Kamerası

Şile güvenlik kamerası ile her alana kurulum sağlayabilirsiniz.

Tarih : 16.4.2018 12:46:05
Büyükçekmece Güvenlik Kamerası
Büyükçekmece Güvenlik Kamerası

Büyükçekmece güvenlik kamerası bu konuda yeterli donanıma sahip olarak hizmet alacağınız sistemlerin başında gelmektedir.

Tarih : 16.4.2018 12:42:09
Bağcılar Güvenlik Kamerası
Bağcılar Güvenlik Kamerası

Yaşadığı alanların güvenliğini sağlamak isteyen kişilere yardımcı olan sistemlerin başında en iyi sistem Bağcılar güvenlik kamerası sistemleri gelmektedir.

Tarih : 16.4.2018 12:39:15

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 22.1.2018 13:34:32
BU ÜRÜNÜ 192 KİŞİ İNCELEDİ