Güvenlik ihlalini engellemek amaçlı olarak kullanılan güvenlik kamera sistemleri neredeyse hemen her ortamda ihtiyaç haline geldi. Ağrı güvenlik kamerası sistemleri genellikle işletmelerde tercih edilen üretim, denetim, kontrol gibi alanlarda ve ayrıca iç, dış güvenliğin sağlanması için kullanılan görüntüleme sistemleridir. Ayrıca evlerde, tesislerde, hastane ve kamu kurumlarında sıklıkla kullanılır.Ağrı Güvenlik Kamerası

Ağrı Güvenlik Sistemleri

Mekanların güvenliğini sağlamak amaçlı kullanılan güvenlik sistemleri ekipman olarak kamera, dijital kayıt cihazı ve görüntülerin izlenmesini sağlayan monitörlerden oluşur. Kameralar ise IP kamera, dome kamera ve kutu kameralardan oluşur. Güvenlik kameralarının aldığı görüntüler yani dijital sinyaller, kayıt cihazı tarafından kayda alınır. Görüntüleri kayıt altına alan dijital kayıt cihazları kaydetme özelliği dışında görüntülerinin tekrar geri alınarak incelenmesini, görüntülerin dışarı aktarımı sağlayan USB bellek ve DVD bir yazıcıdan oluşur. Güvenlik sistem seçimlerinde önemli olan kamera seçimi, kayıt sistemi seçimi, izleme sistemi seçimleri önemlidir. Kamera seçimi yaparken iç mekanda mı dış mekanda mı kullanılacak durumu önemlidir. Çünkü ortam koşullarına uygun kamera kasası seçimi yapılmalıdır. Dış ortamda kullanılacak kamera korunmalı olması zarar görmemesi açısından dikkat edilmelidir. Kameranın çözünürlüğü, konumlandırıldığı yerde ki ışık yoğunluğu gündüz arka plandan gelen ışık görüntünün kalitesini düşürebilir.Ağrı Güvenlik Sistemleri

Ağrı Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri genellikle soygun, tehdit, yangın, hırsızlık gibi tehlikeli durumlar dışında sağlık sorunlarında başkalarını imdada yetişmesi içinde çağırmak amaçlı elektronik çözüm paketidir. Alarm sistemi sirenle, otomatik telefon bağlantısı ve ışıkla çevreye ve gerekli yerlere haber verir. Alarm sistemleri genellikle kapama ve kurma işlemleri belirlenen bir şifrenin tuşlanması ile devreye girerek ya da özel bir uzaktan kumanda ile gerçekleşir. Alarm sistem yönetimi kontrol ve izleme merkezi üzerinden belirlenen periyodik raporlama ile IOS, Android ve Windows tabanlı akıllı telefonlara yüklenebilecek uygulamalar ile yapılabiliyor. Ekipman olarak alarm sistemleri alarm paneli, tuş takımı, manyetik kontak, gaz duman ısı detektörleri ve siren sisteminden oluşur.


Son 6 Blog Yazısı

Xmeye Teknik Servis
Xmeye Teknik Servis

Xmeye teknik servis konusunda hizmet veren firmamız istanbul perpada hizmetinizdedir. Xmeye arıza ve tamiri en fazla 5 dk da çözüm.

Tarih : 5.10.2019 16:15:40
Küçükçekmece Güvenlik Kamerası
Küçükçekmece Güvenlik Kamerası

Küçükçekmece güvenlik kamerası ile başta suç olayları olmak üzere, birçok sıra dışı olayı hem aydınlatmak...

Tarih : 19.4.2018 13:22:21
Avcılar Güvenlik Kamerası
Avcılar Güvenlik Kamerası

Bu korkulardan uzaklaşmak adına güvenlik tedbirleri satış firması olan avcılar güvenlik kamerası alanında en iyi...

Tarih : 18.4.2018 11:47:39
Üsküdar Güvenlik Kamerası
Üsküdar Güvenlik Kamerası

Üsküdar Güvenlik kamerası sizin için en uygun cihaz olarak ihtiyaçlarınıza karşılık verecek nitelikleri taşımaktadır.

Tarih : 17.4.2018 13:07:34
Şile Güvenlik Kamerası
Şile Güvenlik Kamerası

Şile güvenlik kamerası ile her alana kurulum sağlayabilirsiniz.

Tarih : 16.4.2018 12:46:05
Büyükçekmece Güvenlik Kamerası
Büyükçekmece Güvenlik Kamerası

Büyükçekmece güvenlik kamerası bu konuda yeterli donanıma sahip olarak hizmet alacağınız sistemlerin başında gelmektedir.

Tarih : 16.4.2018 12:42:09

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 24.1.2018 12:19:02
BU ÜRÜNÜ 377 KİŞİ İNCELEDİ