Güvenlik kameraları bir mekânın kontrol edilmesi ve mekândaki tüm görüntülerin bir sisteme kaydedilmesi açısından en güvenilir araçlardır. Aynı zamanda yasal anlamda da kimi işletmeler için kamera sistemi kurulma zorunluluğu bulunur. Güvenliği sağlama bakımından oldukça etkin bir caydırıcı da olan kameralar, güvenliği ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan ve en kaliteli sistemler ile çalışan firmalar tarafından kurulmalıdır. Bu sayede korunmak istenen alanın güvenliği de emin ellere emanet edilmiş olur. Türkiye'deki pek çok kamera, Analog sistem ile çalışır. Analog sistemin yanı sıra Balıkesir güvenlik kamerası sistemlerinin yüksek çözünürlüğe sahip olması da önemlidir.

Balıkesir Güvenlik Kamerası

Balıkesir Güvenlik Sistemleri

Bu sistemler başlıca iki araçtan oluşur. Bunlardan bir tanesi güvenlik kameraları, bir diğeri ise alarmlardır. İkisi de caydırıcılık özelliği sunmaları ile birlikte oldukça etkin bir koruma sağlar. Öte yandan kamera sistemlerinde kullanılan yüksek çözünürlüklü analog sisteme AHD adı verilir. AHD, Analog HD manasında kullanılan bir terimdir. Buna ek olarak güvenlik sistemleri dahilinde en çok tercih edilen kamera teçhizatı box kameralardır. Box kameralarda elde edilen görüntü kayıt cihazına aktarılmak suretiyle dijital verilere çevrilir. Böylelikle hafıza kartında uzun süre saklanması sağlanır. Ayrıca box kameralardan pek çoğunun gece görüş özelliği de bulunduğundan dış mekanlarda kullanımı da mümkündür.Balıkesir Güvenlik Sistemleri

Balıkesir Alarm Sistemleri

Alarm ev ve iş yerlerinin güvenliğinin tek merkezden sağlanması bakımından oldukça etkili bir yöntemdir. Gelişen teknoloji ile akıllı alarm sistemleri piyasaya sürülmüş ve bu sistemler yangın, su baskını, gaz kaçağı gibi konularda da mekân sahiplerini haberdar edecek hale gelmiştir. Aynı zamanda yine teknolojinin etkisiyle tüm alarm teçhizatları mobil cihazlar ile de kontrol edilebilir olmuştur. Böylelikle korunan mekânların güvenli olup olmadığı uzak mesafelerden de teyit edilebilecektir.Balıkesir Alarm Sistemleri


Son 6 Blog Yazısı

Xmeye Teknik Servis
Xmeye Teknik Servis

Xmeye teknik servis konusunda hizmet veren firmamız istanbul perpada hizmetinizdedir. Xmeye arıza ve tamiri en fazla 5 dk da çözüm.

Tarih : 5.10.2019 16:15:40
Küçükçekmece Güvenlik Kamerası
Küçükçekmece Güvenlik Kamerası

Küçükçekmece güvenlik kamerası ile başta suç olayları olmak üzere, birçok sıra dışı olayı hem aydınlatmak...

Tarih : 19.4.2018 13:22:21
Avcılar Güvenlik Kamerası
Avcılar Güvenlik Kamerası

Bu korkulardan uzaklaşmak adına güvenlik tedbirleri satış firması olan avcılar güvenlik kamerası alanında en iyi...

Tarih : 18.4.2018 11:47:39
Üsküdar Güvenlik Kamerası
Üsküdar Güvenlik Kamerası

Üsküdar Güvenlik kamerası sizin için en uygun cihaz olarak ihtiyaçlarınıza karşılık verecek nitelikleri taşımaktadır.

Tarih : 17.4.2018 13:07:34
Şile Güvenlik Kamerası
Şile Güvenlik Kamerası

Şile güvenlik kamerası ile her alana kurulum sağlayabilirsiniz.

Tarih : 16.4.2018 12:46:05
Büyükçekmece Güvenlik Kamerası
Büyükçekmece Güvenlik Kamerası

Büyükçekmece güvenlik kamerası bu konuda yeterli donanıma sahip olarak hizmet alacağınız sistemlerin başında gelmektedir.

Tarih : 16.4.2018 12:42:09

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 27.1.2018 10:58:42
BU ÜRÜNÜ 369 KİŞİ İNCELEDİ