Güvenlik kameraları bir binanın ya da herhangi bir açık alanın güvenliğini sağlamak ve bu alanlarda olup biten her türlü olayı kayıt altına almak açısından son derece önemlidir. Aynı zamanda yasal açıdan da pek çok işletme açısından bir zorunluluk olan güvenlik kameraları, delil teşkil etmeleri bakımından da son derece önemlidir. Bursa güvenlik kamerası sistemleri de bu bakımdan en kaliteli firmalardan temin edilmeli ve nitelikli bir işçilik kullanılarak montajı yapılmalıdır. Türkiye'de en çok kullanılan güvenlik kamerası sistemlerinden olan box kamera sistemi haliyle Bursa'da da en çok tercih edilenler arasındadır. Box sistem, hem kapalı hem de açık alanlarda kullanılabilmesi bakımından son derece avantajlıdır.Bursa Güvenlik Kamerası

Bursa Güvenlik Sistemleri

Bu tipte sistemlerin sadece güvenlik kameralarından oluşmadığını bilmek gerekir. Güvenlik sistemleri kameranın yanı sıra bağlantı aparatları, kayıt cihazı, monitör, görüntülerin kayıt edilmesi amacıyla hard disk, bağlantı kabloları ve adaptörden oluşur. Öte yandan Türkiye'de en çok tercih edilen kamera sistemi olan box kameraların yazılımı AHD yazılımlardır. AHD, Analog High Definiton anlamına gelir ve High Definiton kelime anlamı bakımından yüksek çözünürlük demektir. Analog sistemlerde kameralar tarafından kaydedilen görüntüler kayıt cihazlarında dijitale çevrilir ve bu cihazlarda yer alan hard disklerde saklanır. Kayıt cihazında kamera sayısı kadar kanal bulunacaktır.Bursa Güvenlik Sistemleri

Bursa Alarm Sistemleri

Bu sistemler, koruyucu olmalarının yanı sıra aynı zamanda caydırıcı özellik de taşırlar. Bu sebeple konut veya iş yerlerinde sistemlerin görünür şekilde monte edilmesi son derece önemlidir. Öte yandan alarm sistemleri tarafından korunan tek olumsuz durum hırsızlık değildir. Aynı zamanda acil tıbbi destek ihtiyacı, gaz kaçakları ve su baskınları ile yangın gibi durumlarda da pek çok firma tarafından alarm hizmeti sunulur.


Son 6 Blog Yazısı

Xmeye Teknik Servis
Xmeye Teknik Servis

Xmeye teknik servis konusunda hizmet veren firmamız istanbul perpada hizmetinizdedir. Xmeye arıza ve tamiri en fazla 5 dk da çözüm.

Tarih : 5.10.2019 16:15:40
Küçükçekmece Güvenlik Kamerası
Küçükçekmece Güvenlik Kamerası

Küçükçekmece güvenlik kamerası ile başta suç olayları olmak üzere, birçok sıra dışı olayı hem aydınlatmak...

Tarih : 19.4.2018 13:22:21
Avcılar Güvenlik Kamerası
Avcılar Güvenlik Kamerası

Bu korkulardan uzaklaşmak adına güvenlik tedbirleri satış firması olan avcılar güvenlik kamerası alanında en iyi...

Tarih : 18.4.2018 11:47:39
Üsküdar Güvenlik Kamerası
Üsküdar Güvenlik Kamerası

Üsküdar Güvenlik kamerası sizin için en uygun cihaz olarak ihtiyaçlarınıza karşılık verecek nitelikleri taşımaktadır.

Tarih : 17.4.2018 13:07:34
Şile Güvenlik Kamerası
Şile Güvenlik Kamerası

Şile güvenlik kamerası ile her alana kurulum sağlayabilirsiniz.

Tarih : 16.4.2018 12:46:05
Büyükçekmece Güvenlik Kamerası
Büyükçekmece Güvenlik Kamerası

Büyükçekmece güvenlik kamerası bu konuda yeterli donanıma sahip olarak hizmet alacağınız sistemlerin başında gelmektedir.

Tarih : 16.4.2018 12:42:09

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 24.1.2018 11:58:51
BU ÜRÜNÜ 296 KİŞİ İNCELEDİ