Yaşam ve çalışma alanlarının güvenliğini sağlamak, günün her saati canlı takibini yapabilmek ve gereken durumlarda emniyet birimlerine bildirim yapmak için, Çanakkale güvenlik kamerası kurulumu gerçekleştiriliyor. Uzaktan izleyebilme imkanı ile ev, iş yeri ve çalışma alanlarının hem iç alan hem dış alan güvenliği sağlanabiliyor. İnsan ve toplum huzuru, can ve mal güvenliği için hem caydırıcı özelliğe sahip olan hem de güvenliği sağlayan erken uyarı ve alarm sistemleri, tüm sosyal alanlarda kullanılabiliyor.Çanakkale Güvenlik Kamerası

Çanakkale Güvenlik Sistemleri

Emniyeti sağlamak üzere teknolojiden faydalanılarak üretilen güvenlik sistemleri, alarm, kamera sistemi olarak kurulum ediliyor. Alarm sistemleri ve kameralı güvenlik sistemleri olarak dizayn ediliyor. Kameralı güvenlik sistemleri; araç takip, araç içi kamera sistemi, otopark ve açık alan kamera sistemleri, bakıcı kamera sistemleri, kızılötesi kamera sistemleri, gece görüşlü güvenlik kameraları gibi farklı seçeneklerle dizayn ediliyor. Askeri bölge ve alanlar, devlet kurum ve kuruluşları, özel mülkler ve şirket binaları, ev, iş yerleri, sanat merkezleri, eğitim ve sağlık merkezleri gibi her sektörde ve her yaşam alanında kullanılan ekipmanlardır.Çanakkale Güvenlik Sistemleri

Çanakkale Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri; hırsızlık, yangın, cam kırılması, alan güvenliği, değerli eşya koruma gibi özelliklerle hazırlanıyor. Ürünlerin özelliği, alarm durumlarında gerekli emniyet birimlerine haber vermesidir. Yangın alarmları genellikle, yangın söndürme sistemleri ile kuruluyor. İtfaiye ile alarm bağlantısı üzerinden çalışan yangın alarmları, internet ağlantısı veya mesaj iletim şeklinde belirtilen kişilere bildirim ile kuruluyor. Alarm sistemleri, cep telefonu ile bağlantı edilen uzaktan kumanda özelliğine sahip teknolojik formatları ile üretiliyor. Duman sensörleri, hareket sensörleri, cam sensörleri gibi özelliklerle, her alanın ihtiyacına göre kurulum ediliyor. Can ve mal güvenliğini sağlamak, tehlike anlarında emniyet birimlerinin en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak üzere, yüksek teknolojiden faydalanılarak üretiliyor.


Son 6 Blog Yazısı

Xmeye Teknik Servis
Xmeye Teknik Servis

Xmeye teknik servis konusunda hizmet veren firmamız istanbul perpada hizmetinizdedir. Xmeye arıza ve tamiri en fazla 5 dk da çözüm.

Tarih : 5.10.2019 16:15:40
Küçükçekmece Güvenlik Kamerası
Küçükçekmece Güvenlik Kamerası

Küçükçekmece güvenlik kamerası ile başta suç olayları olmak üzere, birçok sıra dışı olayı hem aydınlatmak...

Tarih : 19.4.2018 13:22:21
Avcılar Güvenlik Kamerası
Avcılar Güvenlik Kamerası

Bu korkulardan uzaklaşmak adına güvenlik tedbirleri satış firması olan avcılar güvenlik kamerası alanında en iyi...

Tarih : 18.4.2018 11:47:39
Üsküdar Güvenlik Kamerası
Üsküdar Güvenlik Kamerası

Üsküdar Güvenlik kamerası sizin için en uygun cihaz olarak ihtiyaçlarınıza karşılık verecek nitelikleri taşımaktadır.

Tarih : 17.4.2018 13:07:34
Şile Güvenlik Kamerası
Şile Güvenlik Kamerası

Şile güvenlik kamerası ile her alana kurulum sağlayabilirsiniz.

Tarih : 16.4.2018 12:46:05
Büyükçekmece Güvenlik Kamerası
Büyükçekmece Güvenlik Kamerası

Büyükçekmece güvenlik kamerası bu konuda yeterli donanıma sahip olarak hizmet alacağınız sistemlerin başında gelmektedir.

Tarih : 16.4.2018 12:42:09

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 24.1.2018 12:02:10
BU ÜRÜNÜ 300 KİŞİ İNCELEDİ