Güvenlik kameraları güvenlik sistemlerinin en önemli parçalarından bir tanesidir. Bir güvenlik kamerası ne derece kaliteli olur ise mekânın kontrol altında tutulması da buna paralel olarak kolay hale gelecektir. Öte yandan kameranın gece görüş özelliği bulunması da son derece önem arz eden bir noktadır. Zira gündüz vakti kontrol dışında tesir eden hırsızlık olayları oldukça nadirdir. Hırsızlık ve yağma benzeri vakıalar daha ziyade gece vakti meydana gelir. Nitekim Yalova güvenlik kamerası sistemlerinin de başlıca amacı bu kontrol dışındaki olaylar açısından caydırıcı bir unsur olmaktır. Öte yandan Yalova güvenlik kamerası sistemleri mümkün mertebe geniş bir alanı kontrol altında tutabilecek şekilde ayarlanmalıdır. Pek çok kör noktası bulunan güvenlik kameraları doğal olarak aynı ölçüde güvenlik zafiyetini beraberinde getirecektir.Yalova Güvenlik Kamerası

Yalova Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri başlıca güvenlik kamerası ve alarm sistemlerinden meydana gelir. Bu iki sistemin bir arada çalışması sağlanır ise güvenlik en üst seviyede tutulmuş olur. Ne de olsa bir yandan güvenlik kameraları ile her şey kayıt altına alınacak, öbür yandan ise alarm sistemleri ile mekanda olup biten pek çok şey izlenecek; gerekir ise güvenlik güçlerine ve itfaiye gibi kamu hizmetlerine haber verilmesi mümkün olacaktır. İşte bu nedenle sadece güvenlik kamerası ya da sadece alarm sistemi kullanmak yerine her ikisinden birlikte istifade etmek her daim daha başarılı sonuçlar ortaya çıkaracak ve daha etkin bir güvenlik teşkil edecektir.Yalova Güvenlik Sistemleri

Yalova Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri denildiği zaman pek çok insanın aklına hırsızlık olaylarına karşı önlem alınan bir sistem gelir. Oysa durumun aslı bundan çok daha farklıdır. Şöyle ki, alarm sistemleri hırsızlık gibi olayların yanı sıra gaz kaçağı, su baskını ve yangın gibi hallerde de aktif olarak kontrol sağlar. Her ne kadar bu özelliklerin bir kısmı ekstra da olsa tam manasıyla bir güvenlik için gerekli olduğu aşikârdır. Alarm sistemleri genellikle tek bir noktadan denetlenir ve gerektiği durumlarda hem sistemi kurduran kimseye hem de güvenlik güçlerine anında haber verilmesi sağlanır.

Yalova Alarm Sistemleri


Son 6 Blog Yazısı

Xmeye Teknik Servis
Xmeye Teknik Servis

Xmeye teknik servis konusunda hizmet veren firmamız istanbul perpada hizmetinizdedir. Xmeye arıza ve tamiri en fazla 5 dk da çözüm.

Tarih : 5.10.2019 16:15:40
Küçükçekmece Güvenlik Kamerası
Küçükçekmece Güvenlik Kamerası

Küçükçekmece güvenlik kamerası ile başta suç olayları olmak üzere, birçok sıra dışı olayı hem aydınlatmak...

Tarih : 19.4.2018 13:22:21
Avcılar Güvenlik Kamerası
Avcılar Güvenlik Kamerası

Bu korkulardan uzaklaşmak adına güvenlik tedbirleri satış firması olan avcılar güvenlik kamerası alanında en iyi...

Tarih : 18.4.2018 11:47:39
Üsküdar Güvenlik Kamerası
Üsküdar Güvenlik Kamerası

Üsküdar Güvenlik kamerası sizin için en uygun cihaz olarak ihtiyaçlarınıza karşılık verecek nitelikleri taşımaktadır.

Tarih : 17.4.2018 13:07:34
Şile Güvenlik Kamerası
Şile Güvenlik Kamerası

Şile güvenlik kamerası ile her alana kurulum sağlayabilirsiniz.

Tarih : 16.4.2018 12:46:05
Büyükçekmece Güvenlik Kamerası
Büyükçekmece Güvenlik Kamerası

Büyükçekmece güvenlik kamerası bu konuda yeterli donanıma sahip olarak hizmet alacağınız sistemlerin başında gelmektedir.

Tarih : 16.4.2018 12:42:09

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 30.3.2018 14:47:45
BU ÜRÜNÜ 257 KİŞİ İNCELEDİ